21.09.2017

Міжнародний день миру

В Україні День миру відзначають з 2002 року, згідно з Президентським Указом від 5 лютого 2002 року. Щорічно 21 вересня в ООН проводяться святкові заходи, які традиційно включають в себе Ходу миру. Невід'ємною частиною урочистостей є відлуння "Дзвону миру" та хвилини мовчання в пам'ять про тих, хто загинув у військових конфліктах. В бібліотеці організована інформаційна виставка до Дня миру.

11.09.2017

О.Генрі

Саме цього дня відзначається 155 річниця з дня народження американського письменника, майстра жанру оповідання О.Генрі. Вчителем зарубіжної літератури проведено бесіду по творчості письменника. В бібліотеці до уваги учнів представлена інформаційна виставка творчості О.Генрі.

04.09-08.09.2017

Тиждень безпеки дорожнього руху

На початку навчального року щорічно проводиться Тиждень безпеки дорожнього руху. Цього року він пройшов під гаслом "Руху правила єдині - поважати їх повинні". В школі проводились різні заходи по даній тематиці. В бібліотеці до уваги представлена книжкова виставка "Правила дорожнього руху - твої правила."


/Files/images/Тиждень безпеки дор. руху.jpg04.09.2017

Інформування про нові надходження

З початком навчального року в бібліотеці до уваги учнів та вчителів були представлені нові надходження підручників для 9 кл., підручників для дітей з інтелектуальними порушеннями та художньої літератури шрифтом Брайля, подорованої спонсорами.


27.04.2017

Турнір книголюбів

В актовому залі нашої школи зібралися шанувальники книги на «Турнір книголюбів». У конкурсі взяли участь учні 5-10 класів. До уваги учнів були представлені відеоролик «Що таке книга» та фільм «Друк книги - як це працює.» Зламати стереотип про те, що сучасні діти не люблять читати спробували юні інтелектуали та ерудити під час проведення різноманітних турів: «Розминка», конкурси «Впізнай героя», «Найрозумніший». Підбивши підсумки та порахувавши бали за правильні відповіді переможцями вийшла команда «Допитливі» , а команда «Кмітливі» була біль активна, але вкінці заходу командам було побажано читати більше, обов’язково приходити до бібліотеки бо там можна знайти багато цікавого та корисного.

/Files/images/DSC_1014.JPG /Files/images/DSC_1018.JPG /Files/images/DSC_1022.JPG

26.04.2017

Чорнобиль...

В цей день в школі проведено усний журнал "Дзвони Чорнобиля нагадують". Учні переглянули фільм про Чорнобиль, згадували героїв, які пройшли через усі кола ядерного пекла, вшанували пам'ять загиблих. Увазі учнів представлено інформаційну виставку про Чорнобиль.

/Files/images/bbloteka/11.1 чорн..JPG

03.04-14.04.2017

День космонавтики

День авіації та космонавтики відзначають 12 квітня в усьому світі. На думку науковців, космічний потенціал України надзвичайно високий, і наразі ракетно-космічна галузь є однією з провідних в українській економіці. Приводів для святкування в України достатньо, адже країна має третій після США та Росії ракетно-космічний комплекс, а в рейтингу космічної активності наразі – на п’ятому місці.

30.03.2017

Рік Японії в Україні

2017 рік проголошений рокои Японії в Україні. По цій тематиці проведено з учнями бесіди, переглянуті відеоматеріали про Японію, в шкільному саду учнями зроблено щеплення сакур. В бібліотеці оформлено постійно діючу виставку " Японія - країна сонця".

/Files/images/bbloteka/1 Японія.JPG

14.03.2017

Відзначення 100-річчя Української революції 1917-1921р.р.

Такій даті в школі проводяться заходи на різну тематику. В свою чергу в бібліотеці організована книжкова виставка "Шляхами Української революції", де учні можуть ознайомитися з матеріалами про Українську революцію, її бойовими діями та видатними діячами.


/Files/images/bbloteka/Українська революція.jpg

03.03.2017

Прослуховування дисків

Завдяки нашим спонсорам учні нашої школи мають змогу не лише читати книги, які знаходяться в бібліотеці, а й прослуховувати записані на дисках. Художні твори представлені учнями по шкільній програмі для української літератури, зарубіжної літератури, твори для учнів молодших класів, казки. Вчителями вже опробовано включати на уроці твори для прослуховування, а в після обідній час учні мають змогу в бібліотеці продовжити прослуховування. Такий вид роботи дуже допомагає вчителям та учням, які в свою чергу дуже задоволені.

/Files/images/bbloteka/Просл. дис..jpg

22.02.2017

Подарунок учням

Завдяки благодійним організаціям та волонтерам Всеукраїнського Інтеграційного Руху "Вір в Україну", редакції журналу "Заклик" та РБЗіД УТОСу м.Києва учні нашої школи отримали аудіо та DVD диски записаних книг. Книги взяті зі шкільної програми української та світової літератури, аби створити усі необхідні умови для вчителів та учнів спеціальних шкіл з метою успішного засвоєння творів програми.

/Files/images/ДИСКИ.JPG /Files/images/Школяр.JPG

21.02.2017

Міжнародний день рідної мови

В цей день проводився загальношкільний захід про рідну мову, представлена книжково-ільстраційна виставка по даній тематиці.

/Files/images/P2217223.JPG

20.02.2017

Вшанування пам'яті Небесної Сотні

20 лютого пам'ятний день, що відзначають в Україні, на вшанування подвигу учасників Революції гідності, увічнення пам'яті Героїв Небесної сотні. На стенді БібліоІнфо вивішена інформація про героїв майдану.


/Files/images/Неб. сотн..JPG /Files/images/Неб.сот. стенд.JPG

19.12.2016

День Святого Миколая

В цей день до уваги учнів на стенді "Бібліоінфо" представлені цікаві факти про Святого Миколая, його діяльність, вірші та інформація "Хто не знає Миколая".

14.12.2016

Міжнародний День прав людини

Головною метою Міжнародного дня прав людини є торжество в усьому світі понять свободи, безпеки й чесності людей по відношенню одне до одного. На протязі тижня правових знань у школі у бібліотеці діяла книжково-інформаційна виставка "Я і мої права".

/Files/images/ПРАВОВИЙ куток.JPG

06.12.2016

День збройних сил України

6 грудня 1991 року Верховна Рада України прийняла Закони "Про оборону України" та "Про збройні сили України". Саме ця дата увійшла в історію як День Збройних Сил України. В бібліотеці організована інформаційна виставка "Зболйні сили України на сучасному етапі", створено куточок "Мій тато - захищає Україну" - фото учнів з батьками учасниками АТО.

/Files/images/Мій тато зах. Укр..JPG

01.12.2016

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Всесвітній день боротьби зі СНІДом став одним з найбільш визнаних міжнародних днів здоров'я і важливою можливість для підвищення рівня обізнаності. В цей день в школі проводились різні заходи: проводились бесіди, переглядались відеофільми. В бібліотеці на стенді "БІБЛІОІНФО" були виставлені інформаційні матеріали про СНІД, та зібрано факти та дати про хворобу СНІД.

16.11.2016

Бібліотечна акція "Я+книга"

В бібліотеці пройшла Акція "Я + книга". В акції взяли участь найактивніші читачі бібліотеки, які мали змогу зроботи фото з улюбленими книгами. Метою акції є залучення учнів до читання, приймання активної участі в бібліотечних заходах. Виготовлено бібліотечний стенд "БІБЛІОІНФО"

/Files/images/DSC08742.JPG /Files/images/DSC08739.JPG

09.11.2016

День української писемності та мови

В рамках проведення "Тижня української писемності та мови" в шкільній бібліотеці організавана інформаційна виставка по даній темі.

/Files/images/Мова 16.jpg

21.04.2016

Проведення загальношкільного бібліотечного заходу "Сила, що рухає світом"

Згідно річного плану роботи школи та плану роботи шкільної бібліотеки щороку проводиться загальношкільний бібліотечний захід для чнів школи. Цьогорічний захід пройшов в цікавій, жвавій обстановці, учням сподобались конкурси, цікаві завдання тощо. В кінці відмітили найбільш активних читачів бібліотеки.

/Files/images/DSC_0575.JPG

18.02 - 20.02.2016

Вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні.

Щорічно, починаючи з 2015 року , згідно з Указом Президента України відзначається День Героїв Небесної Сотні. В рамках вшанування пам'яті героїв в школі проводились виховні заходи, прегляд документальних фільмів про Революцію Гідності та Героїв Небесної Сотні. В бібліотеці організована інформаційна виставка "Слава Небесній Сотні".

/Files/images/Небесна сотня.jpg
07.12 - 14.12.2015

Тиждень правових знань у школі.

"Вивчення прав людини - найважливіший крок у нашому житті" під таким гаслом проходив тиждень правових знань. Під час тижня проводились різні заходи на правову тематику для учнів старших класів та зустріч з працівниками правоохоронних органів. У бібліотеці випущена стінгазета "Запрошуємо до подорожі в Країну Правових Знань" де учні мали змогу ознайомитися з правами та обов'язками, а також прочитати про цивільну, адміністративну та кримінальну відповідальність неповнолітніх, оформлений стенд "Правовий куточок".

/Files/images/Стенд прав..jpg

/Files/images/Правове 1.jpg


/Files/images/ПРАВОВИЙ куток.JPG

24.11.2015

Виховний захід "Мій рідний край"

В актовому залі школи проходив виховний захід для учнів 1-5 класів по ознайомленню з визначними місцями Закарпаття, декламуванням віршів та виконанням закарпатських народний пісень. Учні роповідали про своє місто та село де вони народилися. На святі була викладена книжкова виставка "Люби і знай свій рідний край"

/Files/images/Мій край.jpg

/Files/images/Вис. мій край.jpg


09.11 - 13.11.2015

День української писемності та мови

З 09 листопада по 13 листопада в школі проходив "Тиждень української писемності та мови". В програмі тижня проводилися тематичні заходи , в бібліотеці діяла тематична виставка.

/Files/images/Писемність.jpg

01.09-30.09.2015

Інформаційні виставки до знаменних дат календаря

/Files/images/День миру.jpg

/Files/images/Фото2099.jpg

/Files/images/Фото2101.jpg23.04.2015

Всесвітній день книги та авторського права

В рамках проведення "Дня книги" для учнів школи було проведено "Літературний марафон". До уваги преставлено декілька цікавих конкурсів, з якими учні добре справилися. Також переглянуті презентації "Цікавинки з відусіль" та "Найбільші бібліотеки світу".
/Files/images/зах літ мараф.JPG

/Files/images/Літ марафон.JPG

/Files/images/вист книг літ мараф.JPG


22.04.2015

Інформаційна виставка до Дня Землі

/Files/images/День землі.JPG02.04.2015

Про Міжнародний день дитячої книги

Цей день святкують всі, хто вважає, що книга - джерела знань. В бібліотеці до уваги учнів представлена виставка дитячих пізнавальних книг.

/Files/images/дитячі книги.JPG

/Files/images/виставка.JPG

09.03.2015

До Дня народження Т.Г.Шевченка

В рамках відзначення річниці з Дня народження великого поета та художника в школі відбулися цикл заходів та конкурс на краще декламування віршів Шевченка. В бібліотеці організована книжкова виставка творів поета.
/Files/images/Шевченко.jpg


25.02 2015


Про відзначення Дня народження Л.Українки

Ле́ся Украї́нка — українська письменниця, перекладач, культурний діяч. Організована книжкова виставка в шкільній бібліотеці дає змогу учням згадувати найпопулярніші твори письменниці, кожний раз перечитувати їх.
/Files/images/Фото1810.jpg08.12 - 13.12.2014

Про проведення Всеукраїнського тижня права

В рамках "Всеукраїнського тижня права" в спецшколі проходять тематичні заходи інформаційного , освітнього та виховного характеру (лекції, бесіди, зустрічі за круглим столом, правові конкурси, ігри). В бібліотеці організована тематична виставка "Правовий всеобуч"


02.12.2014

Загальношкільний захід "День відкритих дверей"

"Повір у себе". Під такою назвою пройшов концерт учнівської художньої самодіяльності на якому були присутні гості: підприємці, воїни учасники АТО. Постійний благодійник спецшколи підприємець Ганна Лесів передала в шкільну бібліотеку дитячі книжки.

/Files/images/DSC08276.JPG
26.11.2014

Проведення літературної гри "Мандрівка у світ казки"

Метою проведення заходу було: подорож сторінками улюблених казок, зацікавлення грою, розвиток читацьких інтересів до казки, виховання любові до читання.

/Files/images/у світі казки.JPG/Files/images/виставка книг.JPG
/Files/images/DSC0826.JPG/Files/images/DSC08271.JPG/Files/images/DSC08272.JPG25.11.2014

Про вшанування пам'яті воїнів, які загинули в АТО

З метою надання учням інформації про зону АТО та вшанування пам'яті загиблих мукачівців, в бібліотеці створений інформаційний куток "Герої АТО - ваш подвиг в історії назавжди". Також виготовлений альбом "Небесна сотня", де зібрані ілюстрації про активістів майдану, тексти пісень та віршів присвячених небесній сотні, дитячі малюнки.
/Files/images/DSC08261.JPG


/Files/images/DSC08264.JPG /Files/images/DSC08266.JPG/Files/images/DSC08267.JPG/Files/images/DSC08269.JPG
22.11.2014

Про вшанування пам'яті жертв Голодоморів

Трагедія Голодомору є найжахливішою за всю історію українського народу. Згадуючи цю страхітливу трагедію, ми віддаємо належне витривалості, силі, мужності народу України. В школі проведено усний журнал пам'яті жертв Голодоморів. В бібліотеці організована тематична виставка "Голодомор - жива пам'ять".
/Files/images/Голодомор.JPG


09.11.2014

Про проведення заходів до Дня української писемності та мови

Проведено усний журнал "Мово наша солов'їна..." В бібліотеці організована тематична виставка " Наша мова калинова" /Files/images/DSC08217.JPG30.10.2014

Про про проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек

В рамках прведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек з 01 по 31 жовтня під гаслом "Шкільна бібліотека - стратегічний партнер освіти" були проведені такі міроприємства:

Тиждень "Час читати". Проводилися бесіди з учнями про необхідність читання, ознайомлення з новими виданнями, які надійшли до бібліотеки, особлива увага учнів зверталась на довідкову літературу.

З метою популяризації періодичних видань був проведений бібліотечний захід "Про все цікаве на планеті читай в журналі та газеті".

Метою заходу було розширення знань учнів про періодичні видання, уміння самостійно читати періодичні видання, перегляд фільму про шлях створення газети від зрубленого дерева до газетного паперу.

/Files/images/DSC08219.JPG

/Files/images/DSC08231.JPG

/Files/images/DSC08233.JPG

/Files/images/DSC08238.JPG
30.09.2014

Про відзначення Всеукраїнського дня бібліотек

/Files/images/bbloteka/DSC_0572.JPG

Метою заходу було проінформувати учнів про те, коли був заснований Всеукраїнський день бібліотек, значення бібліотеки для кожного з нас, ознайомити з історією створення перших бібліотек переглянувши презентацію "Історія виникнення перших бібліотек". Також до уваги учнів було представлено фільм "20 найгарніших бібліотек світу" та відеоролик "Пісенька читачів"

/Files/DSC_0575.JPG


22.09.2014

Тематична виставка до Дня партизанської слави

/Files/images/bbloteka/18.jpg


13.05.2014

Про проведенння загальношкільного бібліотечного заходу "Книга наш друг і товариш"

/Files/images/DSC08017.JPG

Метою заходу було розширювати знання про перших творців друкованої книги, як створюється книга в сучасному світі, виховання відданості книзі, як основному джерелу знань, шанобливого ставлення до книги, до досягнень людства.

В ході заходу учні переглянули відеофільми про виникнення перших книг, про виготовлення книг від написання автором і до виходу їх з видавництва. Виконали пісні про книгу та бібліотеку, декламували вірші.

/Files/images/DSC08023.JPG

/Files/images/DSC08026.JPG

/Files/images/DSC08028.JPG

Організована книжкова виставка, в кінці свята на кожен клас вручені були запрошення учням до бібліотеки .

/Files/images/DSC08037.JPG

/Files/images/DSC08039.JPG


11.03-14.03.2014


Про відзначення 200 річчя Т.Г.Шевченка

На протязі тижня вчителями української мови та літератури організовувались заходи на різну тематику про вшанування пам'яті великого Кобзаря.

В бібліотеці огранізована інформаційно-книжкова виставка по творчості великого поета, прозаїка та художника Т.Г.Шевченка.

/Files/images/Фото1823.jpg

/Files/images/Фото1824.jpg

27.02.2014


Відзначення Дня народження Лесі Українки.

В бібліотеці організована книжкова виставка з інформацією про життєвий та творчий шлях Лесу Українки, виставлені найпопулярніші твори.

/Files/images/Фото1814.jpg

21.02.2014


Відзначення Міжнародного дня рідної мови.

Проведено загальношкільну лінійку на тему: "Міжнародний день рідної мови". В бібліотеці організовано інформаційну виставку про проголошення та заснування Міжнародного дня рідної мови, віршами про мову та висловами видатних людей.

/Files/images/Фото1815.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 755

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.