ТИЖДЕНЬ ПРИРОДНИЧО-ЕКОЛОГІЧНИХ ЗНАНЬ

Відповідно до річного плану роботи закладу та з метою прищеплення любові до природи рідного краю, ознайомлення з екологічними проблемами навколишнього середовища, формування екологічної грамотності, виховання дбайливого ставлення та охорони навколишнього середовища, поглиблення знань з природознавчих наук та профілактики захворювань учнів в період з 19 по 23 березня 2018 року в закладі проходив Тиждень природничо-екологічних знань.

Програмою тижня, до якого були включені позакласні заходи з предметів природничого циклу - біології, географії, хімії, фізики та екології, були охоплені учні всіх класів. Робота тижня була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності вчителів та учнів, були цікавими, корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку учнів.

За участю вчителів природничих наук, вихователів закладу та вчителів початкових класів впродовж Тижня природничо-екологічних знань було проведено ряд пізнавальних заходів. Серед них , конкурси, вікторини, корекційно-розвивальні заходи, відео-екскурси, презентації тощо.

Велике захоплення у здобувачів освіти викликали заняття вчителів фізики Герц М.І., географії Козак А.І., хімії Несух Ю.І. під час яких школярі мали нагоду ознайомитись з новітніми енергозберігаючими технологіями, модернізацією двигунів внутрішнього згорання, практикою використання відновлювальних енергетичних ресурсів, екологічними проблемами сьогодення, зокрема, проблемою прісної води на планеті, практикою утилізації побутового сміття.

Про бережливе відношення до оточуючої природи йшлося на занятті вчителя початкових класів Давидович Н.О. Відгадуючи загадки та ребуси, даючи відповіді на питання природничої вікторини, молодші школярі відчули себе справжніми природоохоронцями, учасниками «зеленого патрулю».

В цікавий світ тварин потрапили учні середньої вікової категорії на занятті- презентації вихователя Делеган В.В. А з особливостями чинного законодавства України про охорону довкілля старшокласники довідались на занятті вихователя Зайтлер Г.Ю.

Специфіка роботи закладу – особливості полімодального сприйняття – була

продемонстрована на корекційно-розвивальному занятті «Овочі та фрукти на столі», яке провів вихователь допоміжного класу Остапчук О.О.

Екологічна тематика звучала і на уроці з української мови в 8 класі, на якому вчитель Мучичка Н.В., вивчаючи з учнями тему «Інтерв’ю в публіцистичному стилі», вдало використала інтерв’ю місцевого телеканалу «М-студіо» про проблеми переробки побутових відходів в м.Мукачево.

Природничо-екологічне вихованняПриродничо-екологічне вихованняПриродничо-екологічне вихованняПриродничо-екологічне виховання

Підготовка та участь у позакласній роботі дала змогу школярам продемонструвати практичні навички з природничих дисциплін. Проведені заходи активізували пізнавальний інтерес учнів до вивчення географії, біології, хімії, фізики, питань екології; сприяли прояву ініціативи й самостійності; розкриттю індивідуальних здібностей дітей та їх талантів.

Кiлькiсть переглядiв: 115

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.