Вітаємо нашу спортсменку!!!

Паралімпійські ігри – це міжнародні спортивні змагання, в яких приймають участь особи з інвалідністю. Проводяться вони в номінаціях зимові та літні види спорту.

Історію виникнення паралімпійських видів спорту пов’язують з ім’ям англійського нейрохірурга Людвіга Гутмана, який, долаючи вікові стереотипи по відношенню до людей з фізичними порушеннями, увів спорт у процес реабілітації пацієнтів з ушкодженням спинного мозку. Він на практиці довів, що спорт для людей з інвалідністю створює умови для успішної життєдіяльності, відновлює психічну рівновагу, дозволяє повернутися до повноцінного життя.

Спортивне виховання в Мукачівській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІ ст. Закарпатської обласної ради, де наразі навчається 43 учня з інвалідністю, є актуальним напрямом роботи. Учні школи приймають активну участь на міських, обласних та всеукраїнських спортивних змаганнях в рамках інваспорту, демонструючи при цьому хороші результати, а то й рекорди.

Так, цьогоріч на паралімпійському чемпіонаті світу з лижних перегонів та біатлону, який проходив в канадському місті Принс Джордж з 16 по 24 лютого 2019 року, учениця закладу Капустей Андріана завоювала дві бронзові медалі у біатлоні на дистанції 6,5 км та 12 км.

Вітаємо нашу спортсменку! Щиро пишаємося її досягненнями та бажаємо ще більших успіхів та перемог.

Паралімпійські ігри Паралімпійські ігри Паралімпійські ігри Паралімпійські ігри Паралімпійські ігри

Зустріли призерку світового чемпіонату серед паралімпійців Андріану Капустей

Кiлькiсть переглядiв: 168

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.