07-14.10.2019

Тиждень національно-патріотичного виховання

В рамках тижня національно-патріотичного виховання в школі проводились різні заходи. В бібліотеці протягом тижня діяла книжково-інформаційна виставка "Люби і шануй свою рідну країну"

/Files/images/bbloteka/Патріотичне вих 19.jpg

30.09.2019 Всеукраїнський день бібліотек

Бібліотечний захід "Мандрівка книжковим містом"

Оскільки учні потрапили до бібліотеки хто вперше, а хто ні, захід було вирішено розпочати з екскурсії відділами книгозбірні. Всі мандрували вуличками книжкового містечка, розглядали та ознайомлювалися з з поличками книг. Розповіла про значення книги для сучасної людини, ознайомила маленьких користувачів з великим різноманіттям книжок - різних за розміром, оформленням і змістом. Хто не вперше в бібліотеці ділився тим, де можна знайти потрібну книжку, як з нею поводитись, наголошували про те, що прочитану книжку потрібно повертати до бібліотеки. Дуже цікаво було не тільки читати книги, а й прослуховувати на диску. Всі із захватом розглядали бібліотечні скарби, активно відповідали на запитання, взяли читати вподобані ними книги та журнали. В бібліотеці також діяла інформаційна виставка "Цей дивовижний світ - бібліотека."

/Files/images/bbloteka/2.кн. пол 1.jpg /Files/images/bbloteka/3.казки.jpg /Files/images/bbloteka/4.енциклоп.jpg

/Files/images/bbloteka/5.сл. диски.jpg /Files/images/bbloteka/6..вибір книг.jpg /Files/images/bbloteka/1.виставка день б-к.jpg

16.-20.09 2019 Всеукраїнський тиждень протидії булінгу.

Останнім часом булінг в школах став на просто поширеним явищем, а набув розмаху епідемії. Прикметною ознакою булінгу є довготривале "відторгнення" дитини її соціальним оточенням. Для успішного попередження та протидії насильству, в школі проводились навчання навичок ефективного спілкування та мирного розв'язання конфліктів. В бібліотеці організована інформаційна виставка "СТОП БУЛІНГ".

/Files/images/bbloteka/IMG_20190921_125555.jpg

02.-06.09.2019 Тиждень безпеки дорожнього руху

В рамках тижня в школі проводились різні заходи по безпеці на дорогах. В бібліотеці діяла книжково-інформаційна виставка "Правила дорожнього руху - твої правила."

/Files/images/bbloteka/IMG_20190921_125313.jpg

02.06.2019 "Здрастуй, школо"

Під таким гаслом на протязі тижня учням та вчителям було видано підручники для навчання. З учням проводилась індивідуальна бесіда про належне поводження з підручниками, про стан їх збереження. Учні другого класу отримали нові підручники за програмою НУШ.

/Files/images/bbloteka/IMG_20190903_101021.jpg

23.04.2019 - Всесвітній день книги і авторського права

Те, що книга – джерело знань, сьогодні знають навіть наймолодші читачі. Але, крім цього, книга є «Унікальним засобом самовираження, просвіти й комунікації». Так заявляє Генеральний директор ЮНЕСКО Коітіро Мацуурі у своєму посланні з приводу Всесвітнього дня книги і авторського права, яке відзначається 23 квітня. З нагоди такого дня проведено бібліотечний захід "Від книги до світла, до знань, до життя". В бібліотеці діяла інформаційна виставка.

/Files/images/bbloteka/День книги 19.jpg /Files/images/bbloteka/виставка д книги.jpg /Files/images/bbloteka/сцена д книги.jpg /Files/images/bbloteka/Дн кн 1.JPG /Files/images/bbloteka/Дн кн 2.JPG

/Files/images/bbloteka/Дн кн 3.JPG

22.04.2019 – Міжнародний день Землі

Щорічно, 22 квітня люди по всій планеті відзначають День Землі. Цей день став загальнолюдським символічним святом любові та турботи за наш спільний дім. Саме 22 квітня в різних куточках земної кулі небайдужі до екологічних проблем люди проводять різні яскраві і в той же час корисні заходи, спрямовані на те, щоб у світі стало більше чистоти і відповідальності. В бібліотеці організована інформаційна виставка.

/Files/images/bbloteka/День Землі.jpg

9.03.2019 – День народження Тараса Шевченка

Біографія Кобзаря досліджувалась впродовж майже двох століть, та й сьогодні перед нами постає чимало запитань та загадок, точних відповідей на які годі й шукати. Однак, уявляючи собі легендарний портрет Шевченка під рушниками, варто пам'ятати, що з нього на нас дивиться сильний погляд стомленої людини, котра знала, відчувала й переживала щось зовсім інше, недосяжне, незбагненне…

/Files/images/bbloteka/sayt/ШЕВЧЕНКО.jpg

21.02.2019

Міжнародний день рідної мови

В цей день в школі проводилась лінійка до Міжнародного дня рідної мови. Головна декларована мета дня рідної мови — сприяння мовній різноманітності світу і стимулювання вивчення іноземних мов населенням різних країн. в бібліотеці діяла інформаційна виставка "Мова-духовний скарб нації"

/Files/images/bbloteka/sayt/День мови.jpg

20.02.2019

День Героїв Небесної Сотні

День Героїв Небесної Сотні встановлений на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності. В цей день в бібліотеці школи організована інформаційна виставка про Героїв.

/Files/images/bbloteka/Неб. сотня 2.jpg /Files/images/bbloteka/Неб сотня.jpg

30.01.2019

День народження Всеволода Нестайка

Всеволод Нестайко класик сучасної української літератури для дітей, який в своїх творах вміло з гумором обіграває різні ситуації, захоплюючи увагу читача. Його казки, п'єси, оповідання перекладені різними мовами і користуються великою популярністю серед тих, хто добре володіє почуттям гумору. До уваги читачів в бібліотеці була підібрана книжково-інформаційна виставка про письменника, його книги з задоволення користуються запитом у читачів.

/Files/images/bbloteka/Нестайко.jpg

22.01.2019

День Соборності


День Соборності України - свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної республіки. З нагоди цієї дати в школі проводились різні заходи, а в бібліотеці організована виставка інформаційних матеріалів про День соборності.

/Files/images/bbloteka/СОБОРНІСТЬ.jpg


73 річниця приєднання Закарпаття до України

На підставі Указу Президії Верховної Ради СРСР 22 січня 1946 року у складі УРСР була створена Закарпатська область. з тим, як воно відбувалось можна ознайомитись в бібліотеці з інформаційних матеріалів.

/Files/images/bbloteka/Закарпаття.jpg

10.12.2018-15.12.2018

Тиждень правової освіти

В рамках тижня правової освіти в бібліотеці діє книжково-інформаційна виставка "Правовий всеобуч" де учні мають змогу ознайомитися з матеріалами провової освіти.


/Files/images/bbloteka/IMG_20181214_101657.jpg /Files/images/bbloteka/IMG_20181214_101806.jpg /Files/images/bbloteka/IMG_20181214_102147.jpg

22.11.2018

День пам'яті жертв голодоморів

Напередодні "Дня пам'яті жертв голодоморів" в актовому залі навчального закладу проводився усний журнал "Голодомор - чорна сповідь моєї Вітчизни" . Учні згадали ті страшні події, мали змогу переглянути відеофільм, а також ознайомилися з книжково-інформаційною виставкою "Голодомор - жива пам'ять".


/Files/images/bbloteka/sayt/Голод 2.JPG /Files/images/bbloteka/sayt/Голод 1.JPG

12-17.11.2018

Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху

Під час "Тижню безпеки дорожнього руху" в бібліотеці діяла виставка "Безпека на дорозі - безпека життя".


/Files/images/bbloteka/sayt/Безпека на дорозі.jpg

09.11.2018

День української писемності та мови

День української писемності та мови був заснований в 1997 році на честь Нестора літописця, якого возвели в ранг преподобного. Він був послідовником знаменитих Кирила та Мефодія - творців слов'янської писемності та мови. Згідно річного плану роботи школи, в рамках проведення тижня української мови, проводились різні заходи по даній тематиці. В бібліотеці діяла інформаційна виставка "Я люблю українську мову".

/Files/images/bbloteka/День мови.jpg /Files/images/bbloteka/День укр.м.jpg

14.10.2018

День Українського козацтва

Ще за часів Запорізької Січі 14 жовтня відзначався День українського козацтва, а він, у свою чергу, був приурочений до релігійного свята Покрови Пресвятої Богородиці.

Також в цей день вже п'ятий рік поспіль в середині осені відзначається День захисника України - свято мужності на честь воїнів, які відважно захищають нашу країну. З нагоди цих свят в бібліотеці організована інформаційно-книжкова виставка «Козацька слава не вмре, не поляже».

/Files/images/bbloteka/День козацтва.jpg

8 - 15.10.2018

Тиждень національно-патріотичного виховання

Згідно річного плану роботи школи з 8-15 жовтня в школі проходив тиждень національно-патріотичного виховання. До уваги учнів в бібліотеці представлена книжково-інформаційна виставка "Моя країна - Україна" де учні крім книг могли ознайомитись з альбомами: " Національна символіка", "Моя країна-Україна", "Україна".

/Files/images/bbloteka/Україна.jpg

30.09.2018

Всеукраїнський день бібліотек.

/Files/images/bbloteka/000.png


З нагоди свята в бібліотеці організована книжково-інформаційна виставка "Книга-справжній скарб"

/Files/images/bbloteka/День б-к.jpg

/Files/images/bbloteka/IMG_20180929_112914.jpg /Files/images/bbloteka/IMG_20180929_112836.jpg /Files/images/bbloteka/IMG_20180929_114612.jpg

28.09.2018

Народився Василь Олександрович Сухомлинський,

Василь Олександрович Сухомлинський – великий педагог, мудрий учитель. У його палкому серці жила велика доброта та любов до всього світу. Він не лише навчав, а й прищеплював кожній дитині найкращі людські якості, виховував доброту, чуйність, людяність, патріотизм, любов до батьків, до людей і до рідної землі.

/Files/images/bbloteka/Сухомлинський.jpg

22.09.2018

День партизанської слави

Партизанський рух завжди відображав прагнення народу до свободи. Понад п'ятсот з'єднань і сотні загонів народних месників, що діяли в тилу ворога під час Великої Вітчизняної війни на території України, зробили вагомий внесок у визволення країни від фашистських загарбників. З нагоди такої дати для додаткових знань учнів в бібліотеці організована інформаційна виставка.

/Files/images/bbloteka/Партизани.jpg

03.-07.09.2018

Тиждень безпеки дорожнього руху

В рамках тижня безпеки дорожнього руху в школі проводились різні заходи по даній тематиці. В бібліотеці була оформлена книжково-ілюстративна виставка "Правила дорожнього руху - твої правила".

/Files/images/bbloteka/Дорожній рух.jpg

08.05.2018

Відзначення Дня пам'яті та примирення

/Files/images/bbloteka/download.jpg

8 травня в Україні відзначають День пам’яті та примирення, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни 1939-1945 років. Дата приурочена до річниці капітуляції нацистської Німеччини 8 травня 1945 року. Саме цей день прийнято вважати Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. В цей день в школі проведена лінійка пам'яті та оформлена книжково-інформаційна виставка по даній тематиці.

03.05.2018

Оновлений стенд в шкільній бібліотеці.

/Files/images/bbloteka/sayt/Стенд.jpg

26.04.2018

Конкурс "Найкращі читачі школи"

Згідно річного плану роботи школи та Міжнародного Дня книги щороку в кінці квітня в школі проводиться загальношкільний бібліотечний захід з усіма учнями школи на різні тематики. Цього року це був конкурс на кращих читачів. Конкурс пройшов цікаво та жваво, проводились шість різних конкурсів для двох команд. Жюрі підраховували правильні відповіді. Команди показали хороший результат та хороші знання.

/Files/images/bbloteka/sayt/Зах.181.jpg /Files/images/bbloteka/sayt/Зах182.jpg

23.04.2018

Всесвітній день книги та авторського права

Щороку 23 квітня у всьому світі проводять День книги, мета якого визнання книги, що є взаємоз'вязком між минулим та майбутнім. Те, що книга - джерело знань, сьогодні знають наймолодші читачі. Але, крім цього, книга є "унікальним засобом самовираження, просвіти і комунікацій. Саме тому в цей день в бібліотеці організована інформаційна виставка про всесвітній день книги.

/Files/images/bbloteka/День книги.jpg

09.03.2018

Шевченківські дні.

Тарас Григорович Шевченко є одним з найбільш шанованих на Україні і відомим у всьому світі поетом, прозаїком і художником. Про життя та діяльність одного з найвідоміших українських діячів Тараса Григоровича Шевченка можна прочитати у будь-якому шкільному підручнику. До уваги учнів в бібліотеці для розширення знань про Т.Г.Шевченка організована книжкова виставка.

/Files/images/bbloteka/sayt/ШЕВЧЕНКО.jpg

26.02.2018

Екскурсія до бібліотеки

З метою розширення знань учнів про різноманітність книг, залучення їх до читання, виховання любові та бережливого ставлення до книги, з учнями 1 та 2 класу було проведено екскурсію до бібліотеки. На початку було проведено бесіду про книги, їх розташування. Ознайомила учнів з будовою книги. Поговорили про правила поведінки в бібліотеці та правила поводження з книгою. Учні мали змогу самостійно переглянути книги, які їм сподобалися, взяти їх почитати.

/Files/images/bbloteka/sayt/IMG_20180222_105600.jpg /Files/images/bbloteka/sayt/IMG_20180222_105439.jpg

/Files/images/bbloteka/sayt/IMG_20180222_105507.jpg /Files/images/bbloteka/sayt/IMG_20180226_114337.jpg

25.02.2017

День народження Лесі Українки

Письменницю Лесю Україну знає весь світ. Багато творів написала вона для дорослих, але не забувала про дітей, бо дуже їх любила. Наскрізно просякнута вся поетична творчість Лесі Українки любов'ю до краси природи. В бібліотеці є цікаві книги про творчість поетеси до уваги учнів оформлена виставка цікавинок.

/Files/images/bbloteka/sayt/Л.Українка.jpg

21.02.20178

Міжнародний день рідної мови

21 лютого - Міжнародний день рідної мови. Для кожної людини її рідна мова була і залишається найдорожчою у світі. Для нас, українців, наймилішою, наймелодійнішою, найріднішою є українська мова. В цей день в школі проведені для учнів різні заходи про мову. В бібліотеці оформлена інформаційна виставка на дану тематику.

/Files/images/bbloteka/sayt/Міжн. Мова 18.jpg /Files/images/bbloteka/sayt/Мова 18.jpg

20.02.2018

День героїв Небесної Сотні

День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні. До уваги учнів представлені матеріали про Небесну Сотню, альбом про героїв та перегляд коротких сюжетів про захисників.

/Files/images/bbloteka/sayt/Небесна сотня 18.jpg

22.01.2018

День Соборності

Щорічно, 22 січня, на честь проголошення возз'єднання Української Народної Республіки (УНР) і Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР) в Україні відзначають День Соборності. Після лінійки учні мали змогу ознайомитися в бібліотеці з інформаційним матеріалом про цей день.

/Files/images/bbloteka/sayt/Соборність 18.jpg

18.12.2017

Свята Новорічного циклу

До уваги учнів представлені інформаційні матеріали про Святого Миколя, Новий рік, Різдво. За бажанням надається допомога учням у знаходженні віршиків, колядок. Є можливість переглянути відеоматеріали про ці свята.

14.12-18.12.2017

Аналіз книжкових надходжень за І семестр

У серпні та вересні місяці було отримано нові підручники для учнів 9 класу. Завдяки благодійним організаціям "Фонду родини Нечитайло", Волинського обласного осередку "Генерація успішної дії", Центральної спеціалізованої бібліотеки ім. М.Островського отримано книги для читання шрифтом Брайля. В листопаді дозакуплено підручники для 4 та 7 класів.

05.12-16.12.2017

Тиждень правових знань.

На сьогодні дуже важливо, щоб кожна людина знала свої права, які визнані державою та суспільством. Права людени не даються державою, а належать кожному від народження. Всі права людини взаємозалежні та взаємопов'язані. Вони є основою людського існування та розвитку людини. За цей тиждень в школі проводились багато зустрічей з працівниками правоохоронних органів, бесіди , круглі столи. До уваги учнів в бібліотеці діяла нижково-інформаційна виставка по правовому вихованню.

/Files/images/bbloteka/sayt/Правове.jpg


06.12.2017

День Збройних Сил України

6 грудня – День Збройних Сил України. Незважаючи на досить невелику офіційну історію українського війська, справжній вік Української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах і конфліктах від племен кочівників до сьогодні. До уваги учнів в бібліотеці організована книжкова виставка та перегляд презентації "Українські збройні сили сьогодні".

/Files/images/bbloteka/sayt/Збройні сили.jpg

14.11-20.11.2017

Безпека дорожнього руху

З метою поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи і додому в школі з 14 по 20 листопада року був проведений Тиждень безпеки дорожнього руху.

Завдання Тижня безпеки дорожнього руху – нагадати про необхідність спільних дій у сфері дорожньої безпеки. Усі заходи мали на меті привернення уваги суспільства до проблеми травматизму та смертності на дорогах і поліпшення дорожньої безпеки.

/Files/images/bbloteka/sayt/Безпека дор . руху.jpg

16.11.2017

День толерантності

Ідеї толерантності набувають все більшого визнання в сучасному світі, все більше країн активно запроваджують їх у свою освіту, державно-суспільне життя, розглядають їх як найдієвіший засіб досягнення взаєморозуміння, взаємоповаги, злагоди між громадянами. З цієї нагоди до уваги учнів вивішена інформація про те, що таке толерантність, відколи святкують.

/Files/images/bbloteka/sayt/Толерантність.jpg

09.11.2017

День української писемності та мови.

День української писемності та мови – державне свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. Встановлене воно було Указом Президента № 1241/97 «Про День української писемності та мови» на підтримку «ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства».

В школі проходили різні заходи про мову. Учні мали змогу переглянути багато відео матеріалів про мову. В бібліотеці представлена інформаційно-книжкова виставка "Мова - духовний скарб нації"

/Files/images/bbloteka/sayt/Мова.jpg

24.10.2017

День Організації Об'єднаних Націй.

24 жовтня відзначається Міжнародний день Організації Об'єднаних Націй (День ООН). Цей день є річницею з моменту прийняття Статуту ООН — документу, який описує всі цілі та напрями в роботі Організації Об'єднаних Націй. На дошці "БібліоІнфо" викладено розширений матеріал про цей день.

Серед найбільш важливих досягнень ООН, про які згадують в цей день, можна назвати підписання декларації прав людини, яка з'явилася в грудні 1948 року.

/Files/images/bbloteka/sayt/День ООН.jpg

14.10.2017

День козацтва. День захисника вітчизни.

14 жовтня українці святкують одразу три свята. Перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє свято, дуже молоде – День захисника України.

До уваги учнів в бібліотеці організована книжкова виставка "Слава козацька не вмре, не поляже", також учні переглядали дитячі книжечки про захисників, які розміщені на постійно діючій полиці, малювали малюнки захисникам.

Усі ці свята дуже взаємопов’язані й виникали послідовно.

/Files/images/bbloteka/sayt/Козацька сл..jpg

11.10.2017

Річниця з Дня народження Пилипа Орлика

Сьогодні – 345 річниця з дня народження знакового політичного, державного і військового діяча України - Генерального писаря і довіреної особи великого Івана Мазепи, Гетьмана Війська Запорозького в еміграції, автора першої демократичної Конституції - Пилипа Орлика. В бібліотеці учні мали змогу ознайомитися з інформаційними матеріалами про Пилипа Орлика.

02.10.2017

110 років від дня народження І.Багряного

Іван Багряний - український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч. Письменник залишив чималий доробок у різних жанрах, але найбільшу популярність здобув своїми романами. До уваги учнів інформаційна добірка та цитати І.Багряного.

/Files/images/bbloteka/sayt/Багрян..jpg /Files/images/bbloteka/sayt/Багр. цитати.jpg

01.10.2017

Міжнародний день музики

"Любіть та вивчайте велике мистецтво музики. Воно відкриває вам цілий світ високих почуттів, пристрастей та думок" Дмитро Шостакович

Міжнародний день музики був заснований за ініціативою Міжнародної музичної ради при ЮНЕСКО. Вперше свято було проведено 1 жовтня 1975 року. Основними цілями свята є обмін досвідом між культурами різних країн та розповсюдження музичного мистецтва.

/Files/images/bbloteka/sayt/день музики.jpg

30.09.2017

Всеукраїнський день бібліотек

Є у вересні особлива дата - 30 вересня. Саме у цей день, починаючи з 1998 року згідно з Указом Президента України, бібліотечні працівники відзначають - Всеукраїнський день бібліотек.Бібліотека - це не просто книгозбірня, а й відкритий кожному безмежний інформаційний світ. В цей день до уваги учнів було представлено інформаційну виставку "Від минулого до сучасного", де учні ознайомилися з найвідомішими бібліотеками світу в минулому та сучасному.

27.03.2017

Міжнародний день туризму

Всесвітній день туризму всі любителі подорожей відзначають 27 вересня. Свято започатковане членами Всесвітньої туристичної організації в 1979 році. Метою свята визначена пропаганда туризму серед мешканців всіх держав, щоб краще пізнати інші культури, посилити дружбу між народами. В бібліотеці учні старших класів мали змогу ознайомитися з туристичними маршрутами Закарпаття.

21.09.2017

Міжнародний день миру

В Україні День миру відзначають з 2002 року, згідно з Президентським Указом від 5 лютого 2002 року. Щорічно 21 вересня в ООН проводяться святкові заходи, які традиційно включають в себе Ходу миру. Невід'ємною частиною урочистостей є відлуння "Дзвону миру" та хвилини мовчання в пам'ять про тих, хто загинув у військових конфліктах. В бібліотеці організована інформаційна виставка до Дня миру.

/Files/images/День миру 2.jpg

11.09.2017

О.Генрі

Саме цього дня відзначається 155 річниця з дня народження американського письменника, майстра жанру оповідання О.Генрі. Вчителем зарубіжної літератури проведено бесіду по творчості письменника. В бібліотеці до уваги учнів представлена інформаційна виставка творчості О.Генрі.

/Files/images/О.Генрі.jpg

04.09-08.09.2017

Тиждень безпеки дорожнього руху

На початку навчального року щорічно проводиться Тиждень безпеки дорожнього руху. Цього року він пройшов під гаслом "Руху правила єдині - поважати їх повинні". В школі проводились різні заходи по даній тематиці. В бібліотеці до уваги представлена книжкова виставка "Правила дорожнього руху - твої правила."


/Files/images/Тиждень безпеки дор. руху.jpg04.09.2017

Інформування про нові надходження

З початком навчального року в бібліотеці до уваги учнів та вчителів були представлені нові надходження підручників для 9 кл., підручників для дітей з інтелектуальними порушеннями та художньої літератури шрифтом Брайля, подорованої спонсорами.


27.04.2017

Турнір книголюбів

В актовому залі нашої школи зібралися шанувальники книги на «Турнір книголюбів». У конкурсі взяли участь учні 5-10 класів. До уваги учнів були представлені відеоролик «Що таке книга» та фільм «Друк книги - як це працює.» Зламати стереотип про те, що сучасні діти не люблять читати спробували юні інтелектуали та ерудити під час проведення різноманітних турів: «Розминка», конкурси «Впізнай героя», «Найрозумніший». Підбивши підсумки та порахувавши бали за правильні відповіді переможцями вийшла команда «Допитливі» , а команда «Кмітливі» була біль активна, але вкінці заходу командам було побажано читати більше, обов’язково приходити до бібліотеки бо там можна знайти багато цікавого та корисного.

/Files/images/DSC_1014.JPG /Files/images/DSC_1018.JPG /Files/images/DSC_1022.JPG

26.04.2017

Чорнобиль...

В цей день в школі проведено усний журнал "Дзвони Чорнобиля нагадують". Учні переглянули фільм про Чорнобиль, згадували героїв, які пройшли через усі кола ядерного пекла, вшанували пам'ять загиблих. Увазі учнів представлено інформаційну виставку про Чорнобиль.

/Files/images/bbloteka/11.1 чорн..JPG

03.04-14.04.2017

День космонавтики

День авіації та космонавтики відзначають 12 квітня в усьому світі. На думку науковців, космічний потенціал України надзвичайно високий, і наразі ракетно-космічна галузь є однією з провідних в українській економіці. Приводів для святкування в України достатньо, адже країна має третій після США та Росії ракетно-космічний комплекс, а в рейтингу космічної активності наразі – на п’ятому місці.

30.03.2017

Рік Японії в Україні

2017 рік проголошений рокои Японії в Україні. По цій тематиці проведено з учнями бесіди, переглянуті відеоматеріали про Японію, в шкільному саду учнями зроблено щеплення сакур. В бібліотеці оформлено постійно діючу виставку " Японія - країна сонця".

/Files/images/bbloteka/1 Японія.JPG

14.03.2017

Відзначення 100-річчя Української революції 1917-1921р.р.

Такій даті в школі проводяться заходи на різну тематику. В свою чергу в бібліотеці організована книжкова виставка "Шляхами Української революції", де учні можуть ознайомитися з матеріалами про Українську революцію, її бойовими діями та видатними діячами.


/Files/images/bbloteka/Українська революція.jpg

03.03.2017

Прослуховування дисків

Завдяки нашим спонсорам учні нашої школи мають змогу не лише читати книги, які знаходяться в бібліотеці, а й прослуховувати записані на дисках. Художні твори представлені учнями по шкільній програмі для української літератури, зарубіжної літератури, твори для учнів молодших класів, казки. Вчителями вже опробовано включати на уроці твори для прослуховування, а в після обідній час учні мають змогу в бібліотеці продовжити прослуховування. Такий вид роботи дуже допомагає вчителям та учням, які в свою чергу дуже задоволені.

/Files/images/bbloteka/Просл. дис..jpg

22.02.2017

Подарунок учням

Завдяки благодійним організаціям та волонтерам Всеукраїнського Інтеграційного Руху "Вір в Україну", редакції журналу "Заклик" та РБЗіД УТОСу м.Києва учні нашої школи отримали аудіо та DVD диски записаних книг. Книги взяті зі шкільної програми української та світової літератури, аби створити усі необхідні умови для вчителів та учнів спеціальних шкіл з метою успішного засвоєння творів програми.

/Files/images/ДИСКИ.JPG /Files/images/Школяр.JPG

21.02.2017

Міжнародний день рідної мови

В цей день проводився загальношкільний захід про рідну мову, представлена книжково-ільстраційна виставка по даній тематиці.

/Files/images/P2217223.JPG

20.02.2017

Вшанування пам'яті Небесної Сотні

20 лютого пам'ятний день, що відзначають в Україні, на вшанування подвигу учасників Революції гідності, увічнення пам'яті Героїв Небесної сотні. На стенді БібліоІнфо вивішена інформація про героїв майдану.


/Files/images/Неб. сотн..JPG /Files/images/Неб.сот. стенд.JPG

19.12.2016

День Святого Миколая

В цей день до уваги учнів на стенді "Бібліоінфо" представлені цікаві факти про Святого Миколая, його діяльність, вірші та інформація "Хто не знає Миколая".

14.12.2016

Міжнародний День прав людини

Головною метою Міжнародного дня прав людини є торжество в усьому світі понять свободи, безпеки й чесності людей по відношенню одне до одного. На протязі тижня правових знань у школі у бібліотеці діяла книжково-інформаційна виставка "Я і мої права".

/Files/images/ПРАВОВИЙ куток.JPG

06.12.2016

День збройних сил України

6 грудня 1991 року Верховна Рада України прийняла Закони "Про оборону України" та "Про збройні сили України". Саме ця дата увійшла в історію як День Збройних Сил України. В бібліотеці організована інформаційна виставка "Зболйні сили України на сучасному етапі", створено куточок "Мій тато - захищає Україну" - фото учнів з батьками учасниками АТО.

/Files/images/Мій тато зах. Укр..JPG

01.12.2016

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Всесвітній день боротьби зі СНІДом став одним з найбільш визнаних міжнародних днів здоров'я і важливою можливість для підвищення рівня обізнаності. В цей день в школі проводились різні заходи: проводились бесіди, переглядались відеофільми. В бібліотеці на стенді "БІБЛІОІНФО" були виставлені інформаційні матеріали про СНІД, та зібрано факти та дати про хворобу СНІД.

16.11.2016

Бібліотечна акція "Я+книга"

В бібліотеці пройшла Акція "Я + книга". В акції взяли участь найактивніші читачі бібліотеки, які мали змогу зроботи фото з улюбленими книгами. Метою акції є залучення учнів до читання, приймання активної участі в бібліотечних заходах. Виготовлено бібліотечний стенд "БІБЛІОІНФО"

/Files/images/DSC08742.JPG /Files/images/DSC08739.JPG

09.11.2016

День української писемності та мови

В рамках проведення "Тижня української писемності та мови" в шкільній бібліотеці організавана інформаційна виставка по даній темі.

/Files/images/Мова 16.jpg

21.04.2016

Проведення загальношкільного бібліотечного заходу "Сила, що рухає світом"

Згідно річного плану роботи школи та плану роботи шкільної бібліотеки щороку проводиться загальношкільний бібліотечний захід для чнів школи. Цьогорічний захід пройшов в цікавій, жвавій обстановці, учням сподобались конкурси, цікаві завдання тощо. В кінці відмітили найбільш активних читачів бібліотеки.

/Files/images/DSC_0575.JPG

18.02 - 20.02.2016

Вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні.

Щорічно, починаючи з 2015 року , згідно з Указом Президента України відзначається День Героїв Небесної Сотні. В рамках вшанування пам'яті героїв в школі проводились виховні заходи, прегляд документальних фільмів про Революцію Гідності та Героїв Небесної Сотні. В бібліотеці організована інформаційна виставка "Слава Небесній Сотні".

/Files/images/Небесна сотня.jpg
07.12 - 14.12.2015

Тиждень правових знань у школі.

"Вивчення прав людини - найважливіший крок у нашому житті" під таким гаслом проходив тиждень правових знань. Під час тижня проводились різні заходи на правову тематику для учнів старших класів та зустріч з працівниками правоохоронних органів. У бібліотеці випущена стінгазета "Запрошуємо до подорожі в Країну Правових Знань" де учні мали змогу ознайомитися з правами та обов'язками, а також прочитати про цивільну, адміністративну та кримінальну відповідальність неповнолітніх, оформлений стенд "Правовий куточок".

/Files/images/Стенд прав..jpg

/Files/images/Правове 1.jpg


/Files/images/ПРАВОВИЙ куток.JPG

24.11.2015

Виховний захід "Мій рідний край"

В актовому залі школи проходив виховний захід для учнів 1-5 класів по ознайомленню з визначними місцями Закарпаття, декламуванням віршів та виконанням закарпатських народний пісень. Учні роповідали про своє місто та село де вони народилися. На святі була викладена книжкова виставка "Люби і знай свій рідний край"

/Files/images/Мій край.jpg

/Files/images/Вис. мій край.jpg


09.11 - 13.11.2015

День української писемності та мови

З 09 листопада по 13 листопада в школі проходив "Тиждень української писемності та мови". В програмі тижня проводилися тематичні заходи , в бібліотеці діяла тематична виставка.

/Files/images/Писемність.jpg

01.09-30.09.2015

Інформаційні виставки до знаменних дат календаря

/Files/images/День миру.jpg

/Files/images/Фото2099.jpg

/Files/images/Фото2101.jpg23.04.2015

Всесвітній день книги та авторського права

В рамках проведення "Дня книги" для учнів школи було проведено "Літературний марафон". До уваги преставлено декілька цікавих конкурсів, з якими учні добре справилися. Також переглянуті презентації "Цікавинки з відусіль" та "Найбільші бібліотеки світу".
/Files/images/зах літ мараф.JPG

/Files/images/Літ марафон.JPG

/Files/images/вист книг літ мараф.JPG


22.04.2015

Інформаційна виставка до Дня Землі

/Files/images/День землі.JPG02.04.2015

Про Міжнародний день дитячої книги

Цей день святкують всі, хто вважає, що книга - джерела знань. В бібліотеці до уваги учнів представлена виставка дитячих пізнавальних книг.

/Files/images/дитячі книги.JPG

/Files/images/виставка.JPG

09.03.2015

До Дня народження Т.Г.Шевченка

В рамках відзначення річниці з Дня народження великого поета та художника в школі відбулися цикл заходів та конкурс на краще декламування віршів Шевченка. В бібліотеці організована книжкова виставка творів поета.
/Files/images/Шевченко.jpg


25.02 2015


Про відзначення Дня народження Л.Українки

Ле́ся Украї́нка — українська письменниця, перекладач, культурний діяч. Організована книжкова виставка в шкільній бібліотеці дає змогу учням згадувати найпопулярніші твори письменниці, кожний раз перечитувати їх.
/Files/images/Фото1810.jpg08.12 - 13.12.2014

Про проведення Всеукраїнського тижня права

В рамках "Всеукраїнського тижня права" в спецшколі проходять тематичні заходи інформаційного , освітнього та виховного характеру (лекції, бесіди, зустрічі за круглим столом, правові конкурси, ігри). В бібліотеці організована тематична виставка "Правовий всеобуч"


02.12.2014

Загальношкільний захід "День відкритих дверей"

"Повір у себе". Під такою назвою пройшов концерт учнівської художньої самодіяльності на якому були присутні гості: підприємці, воїни учасники АТО. Постійний благодійник спецшколи підприємець Ганна Лесів передала в шкільну бібліотеку дитячі книжки.

/Files/images/DSC08276.JPG
26.11.2014

Проведення літературної гри "Мандрівка у світ казки"

Метою проведення заходу було: подорож сторінками улюблених казок, зацікавлення грою, розвиток читацьких інтересів до казки, виховання любові до читання.

/Files/images/у світі казки.JPG/Files/images/виставка книг.JPG
/Files/images/DSC0826.JPG/Files/images/DSC08271.JPG/Files/images/DSC08272.JPG25.11.2014

Про вшанування пам'яті воїнів, які загинули в АТО

З метою надання учням інформації про зону АТО та вшанування пам'яті загиблих мукачівців, в бібліотеці створений інформаційний куток "Герої АТО - ваш подвиг в історії назавжди". Також виготовлений альбом "Небесна сотня", де зібрані ілюстрації про активістів майдану, тексти пісень та віршів присвячених небесній сотні, дитячі малюнки.
/Files/images/DSC08261.JPG


/Files/images/DSC08264.JPG /Files/images/DSC08266.JPG/Files/images/DSC08267.JPG/Files/images/DSC08269.JPG
22.11.2014

Про вшанування пам'яті жертв Голодоморів

Трагедія Голодомору є найжахливішою за всю історію українського народу. Згадуючи цю страхітливу трагедію, ми віддаємо належне витривалості, силі, мужності народу України. В школі проведено усний журнал пам'яті жертв Голодоморів. В бібліотеці організована тематична виставка "Голодомор - жива пам'ять".
/Files/images/Голодомор.JPG


09.11.2014

Про проведення заходів до Дня української писемності та мови

Проведено усний журнал "Мово наша солов'їна..." В бібліотеці організована тематична виставка " Наша мова калинова" /Files/images/DSC08217.JPG30.10.2014

Про про проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек

В рамках прведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек з 01 по 31 жовтня під гаслом "Шкільна бібліотека - стратегічний партнер освіти" були проведені такі міроприємства:

Тиждень "Час читати". Проводилися бесіди з учнями про необхідність читання, ознайомлення з новими виданнями, які надійшли до бібліотеки, особлива увага учнів зверталась на довідкову літературу.

З метою популяризації періодичних видань був проведений бібліотечний захід "Про все цікаве на планеті читай в журналі та газеті".

Метою заходу було розширення знань учнів про періодичні видання, уміння самостійно читати періодичні видання, перегляд фільму про шлях створення газети від зрубленого дерева до газетного паперу.

/Files/images/DSC08219.JPG

/Files/images/DSC08231.JPG

/Files/images/DSC08233.JPG

/Files/images/DSC08238.JPG
30.09.2014

Про відзначення Всеукраїнського дня бібліотек

/Files/images/bbloteka/DSC_0572.JPG

Метою заходу було проінформувати учнів про те, коли був заснований Всеукраїнський день бібліотек, значення бібліотеки для кожного з нас, ознайомити з історією створення перших бібліотек переглянувши презентацію "Історія виникнення перших бібліотек". Також до уваги учнів було представлено фільм "20 найгарніших бібліотек світу" та відеоролик "Пісенька читачів"

/Files/DSC_0575.JPG


22.09.2014

Тематична виставка до Дня партизанської слави

/Files/images/bbloteka/18.jpg


13.05.2014

Про проведенння загальношкільного бібліотечного заходу "Книга наш друг і товариш"

/Files/images/DSC08017.JPG

Метою заходу було розширювати знання про перших творців друкованої книги, як створюється книга в сучасному світі, виховання відданості книзі, як основному джерелу знань, шанобливого ставлення до книги, до досягнень людства.

В ході заходу учні переглянули відеофільми про виникнення перших книг, про виготовлення книг від написання автором і до виходу їх з видавництва. Виконали пісні про книгу та бібліотеку, декламували вірші.

/Files/images/DSC08023.JPG

/Files/images/DSC08026.JPG

/Files/images/DSC08028.JPG

Організована книжкова виставка, в кінці свята на кожен клас вручені були запрошення учням до бібліотеки .

/Files/images/DSC08037.JPG

/Files/images/DSC08039.JPG


11.03-14.03.2014


Про відзначення 200 річчя Т.Г.Шевченка

На протязі тижня вчителями української мови та літератури організовувались заходи на різну тематику про вшанування пам'яті великого Кобзаря.

В бібліотеці огранізована інформаційно-книжкова виставка по творчості великого поета, прозаїка та художника Т.Г.Шевченка.

/Files/images/Фото1823.jpg

/Files/images/Фото1824.jpg

27.02.2014


Відзначення Дня народження Лесі Українки.

В бібліотеці організована книжкова виставка з інформацією про життєвий та творчий шлях Лесу Українки, виставлені найпопулярніші твори.

/Files/images/Фото1814.jpg

21.02.2014


Відзначення Міжнародного дня рідної мови.

Проведено загальношкільну лінійку на тему: "Міжнародний день рідної мови". В бібліотеці організовано інформаційну виставку про проголошення та заснування Міжнародного дня рідної мови, віршами про мову та висловами видатних людей.

/Files/images/Фото1815.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 322

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.