Навчальні програми для підготовчого, 1-4 класів

Інформатика (2-4 класи)

Літературне читання (2-4 класи)

Математика (підготовчий, 1-4 класи)

Музичне мистецтво (підготовчий, 1-4 класи)

Образотворче мистецтво (підготовчий, 1-4 класи)

Основи здоров'я (підготовчий, 1-4 класи)

Природознавство (підготовчий, 1-4 класи)

Рельєфне малювання (підготовчий, 1-4 класи)

Трудове навчання (підготовчий, 1-4 класи)

Українська мова (підготовчий, 1-4 класи)

Фізична культура для сліпих дітей (підготовчий, 1-4 класи)

Фізична культура для дітей зі зниженим зором (підготовчий, 1-4 класи)

Я у світі (підготовчий, 1-4 класи)


Навчальні програми для 5 класу

Зарубіжна література 5 клас

Інформатика 5 клас

Математика 5 клас

Музичне мистецтво 5 клас

Образотворче мистецтво 5 клас

Основи здоров'я 5 клас

Природознавство 5 клас

Рельєфне малювання 5 клас

Трудове навчання 5 клас

Українська література 5 клас

Українська мова 5 клас

Фізична культура для сліпих учнів 5 клас

Фізична культура для учнів зі зниженим зором 5 клас


Навчальні програми для 6-7 класів

Алгебра (7 клас)

Біологія (6-7 класи)

Всесвітня Історія та Історія України (6-7 класи)

Географія (6-7 класи)

Геометрія (7 клас)

Зарубіжна література (6-7 класи)

Іноземна мова (6-7 класи)

Інформатика (6-7 класи)

Історія України (5-7 класи)

Математика (6 клас)

Музичне мистецтво (6-7 класи)

Образотворче мистецтво (6-7 класи)

Основи здоро'я (6-7 класи)

Рельєфне малювання (6-7 класи)

Трудове навчання + обслуговуюча праця (6-7 класи)

Українська література (6-7 класи)

Українська мова (6-7 класи)

Фізика (7 клас)

Фізична культура для дітей зі зниженим зором (6-7 класи)

Фізична культура для сліпих дітей (6-7 класи)

Хімія (7 клас)


Навчальні програми для 8-10 класів

Алгебра (8-10 класи)

Біологія (8-10 класи)

Всесвітня історія (8-10 класи)

Гееометрія (8-10 класи)

Георгафія (8-10 класи)

Зарубіжна література (8-10 класи)

Іноземна мова (англ.) (8-10 класи)

Інформатика (8-10 класи)

Історія України (8-10 класи)

Основи здоровя (8-10 класи)

Правознавство (9 клас) (практичний курс)

Правознавство (10-11 класи)

Трудове навчання (8-10 класи)

Укр. література (8-10 класи)

Укр. мова (8-10 класи)

Фізика (8-10 класи)

Фізична культура (8-10 класи)

Хімія (8-10 класи)


Корекційно-розвиткова робота

Корекція розвитку (Київ) (підготовчий, 1-4 класи)

Корекція розвитку (Харьків) (підготовчий, 1-4 класи)

ЛФК (підготовчий, 1-4 класи)

Просторове орієнтування (підготовчий, 1-4 класи)

Ритміка (підготовчий, 1-4 класи)

Розвиток мовлення (підготовчий, 1-4 класи)

Соціально-побутове орієнтування (підготовчий, 1-4 класи)

ЛФК (Ритміка) (5-6 класи)

Орієнтування в просторі (5-10 класи)

Розвиток мовлення (5-10 класи)

Соціально-побутове орієнтування (5-9 класи)

Кiлькiсть переглядiв: 251

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.