Умови проживання учнів в закладі.

Мукачівська спеціальна школа І-ІІІ ступенів має в своєму складі пансіон, в якому можуть цілодобово перебувати учні, місце проживання яких географічно віддалене від місця навчання, та/або особи з інвалідністю, яким рекомендовано обмеження фізичного навантаження. Інформація про таких учнів повідомляється в міські, сільські та селищні ради, як органи опіки та піклування за місцем проживання дитини.

Учні розміщені в пансіоні в двох-, трьох - та п’ятимісних спальних приміщеннях (згідно Санітарного регламенту – 6 м2 на одну особу) відповідно до вікової категорії.

Спальні розташовані на ІІІ поверсі головної будівлі. Всього в школі-інтернаті 21 спальня (загальна кількість ліжкомісць – 98), за кожною з яких закріплений відповідальний вихователь. В спальнях, окрім ліжок, наявні тумбочки, шафи, столи та стільці. Кожен з предметів мебелі, а також м’який інвентар промаркований згідно санітарно-гігієнічних вимог, і закріплені за конкретними учнями.

Прибирання спалень, в яких розміщені учні молодшої вікової категорії, здійснюється техперсоналом. Школярі середньої та старшої вікової категорії прибирають самостійно відповідно до графіку чергування.

Спальні обладнані пожежною сигналізацією. На коридорах розміщені засоби пожежогасіння відповідно до норм. В кожній спальні наявні інструкції з безпеки життєдіяльності та правил поведінки для учнів, а також схема евакуації з приміщення у випадку НС.

Щовечора і щоранку черговими вихователями закладу здійснюється облік учнів, які цілодобово перебувають в закладі. Додатково облікуються учні, які на вихідні та святкові дні повертаються в сім’ї. В період канікул діти перебувають в сім’ях.

Прийом їжі в спальних приміщеннях заборонений!

Кiлькiсть переглядiв: 1223